| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme gen science fiction stiti? (si cateva cuvinte despre )

Răspuns Câştigător
| nort0n a răspuns:

Eu urmaresc un serial SF, se numeste Defiance.
Descriere: Actiunea serialului este plasata in viitorul apropiat, unde o rasa de extraterestri numiti Votani, a venit pe Pamant in cautarea unei noi case, dupa ce sistemul lor solar a fost distrus. In ciuda lungilor negocieri cu guvernul Pamantului, odata ajunsi aici descopera ca nu sunt bine primiti.

Il poti urmarii aici: http://yideo.ro/serial/defiance eu il am la favorit pe yideo.ro si primesc automat email cand apare un episod... funda?