| R_9329 a întrebat:

Ce filme/seriale stiti asemanatoare cu Hana Yori Dango?[Funda]

Răspuns Câştigător
| Daysukki a răspuns:

Hey ai vazut you're beautiful, este un serial corean si e super tare, cu o fata care se da drept un baiat si intra intr-o formatie, in care sunt 3 tipi ff draguti sau hana kimi este tot ceva de genu doar ca fata se duce la o scoala de baieti, doamne cat poti sa razi la asta, te rog uitate ca o sa-ti placa. sau mischievous kiss, asta este nou si este ff dragut este dupa animeul itazura na kiss, KAUAIIIIIIII

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt asemanatoare la plot(in afara de prima), insa pot sa iti garantez ca sunt superbe:
Boys Before /Over Flowers (vers. coreeana)-dupa cum ai scris tu titlul serialui, am banuit ca este versiunea japoneza cea la care te-ai uitat tu.
dar extrem de super din punctul meu de vedere sunt:
winter sonata
coffe prince
playfull kiss
personal preference (koreene)
yamato nadeshiko shichi henge
kimi ni todoke(i know it's being made a drama )hope these hepls