| alexandra2859 a întrebat:

Buna,ce filme stiti in stilul filmelor falling up, the girl next door...adica sa se mute cineva nou/noua langa o fata/baiat si sa se indragosteascabig grin.

Răspuns Câştigător
| xlollypop a răspuns:

Pai nu stiu daca astea iti plac dar mie mi-au placut foarte mult:it s a boy girl thing, just my luck, mean girls 1 si 2...in asta nu se indragostesc dar e ffffff frumos:five fab texas cheerleader scandal(sunt toate noiwinking aa si sigur ti-ar placea serialul the vampire diarias.il poti vedea pe vplay:*:*fundita?; x

| alexandra2859 explică (pentru xlollypop):

La the vampire diaries m-am uitat la toate episoadele si le astept si pe cele noi.happy

| xlollypop a răspuns (pentru alexandra2859):

Da si eu il adorrrlove struckpacat ca dureaza asa mult pana apar episoade noistraight facemersi de fundita:*pup; x

| alexandra2859 explică (pentru xlollypop):

Pentru nimic:*.

6 răspunsuri:
| alexandra2859 explică (pentru DayByDay):

Poate sti un film mai nou care sa nu se mute de mic/mica, sti?

| alexandra2859 explică (pentru DayByDay):

Dar vreau sa spun sa fie nou adica sa vorbeasca despre o istorie moderna nu de acum 50 de ani cand purtau hainele alea.