| Kisses4Me a întrebat:

Ce Kdrama sau filme coreene imi recomandati? Pana acum am vazut My girlfriend is a Gumiho si Boys over flowers, si mi-au placut foarte mult.

Răspuns Câştigător
| Cris06 a răspuns:

Secret Garden
Midas
Vanatorii de Sclavi (Chuno)
Concubina Regelui (dong Yi)
49 days
Plese Teach me english
Deep Rooted Tree
Imparatul Marii

Astea sunt preferatele mele dar si MY GIRLFRIEND IS A GUMIHO! Daca vrei sa le urmaresti dar nu gasesti site-uri cu subtitrare in romana comenteaza-mi aici si iti dau eu link Eu le-am vazut pe toate!
Dar cele mai tari dintre sunt MIDAS CHUNO DONG YI PLESE TEACH..., cele mai tari!

7 răspunsuri:
| mihaelabr a răspuns:

City Hunter si Personal Taste - cu Lee Min Ho

| iYuuki a răspuns:

City Hunter;
Dream High 1 si 2;
Love Rain;
Heartbeats;
Operation Proposal;

| powerofasmile a răspuns:

Ce ti-a dat yuky07 sunt cu adv, drame de plans si unele vechi, eu prefer cele happy funny, si putin siropoase si cutee. Ca : Heartstring, you're beautiful, rooftop prince, personal taste, Take care of the young lady (l-am term. azi si a fost asa draguut laughing si funny) protect the boss, que sera sera, si ceva tris si foarte frumos Tree of heaven. happy

| ミハイル a răspuns:

Love Rain cu Jang Geun Suk si Yoona, Iris cu Lee Byung Hun si T.O.P din trupa Big bang, Heartstrings, You Are Beautiful cu Jang Geun Suk si HongKi, Playful Kiss cu Kim Hyun Joong membru din trupa SS501 si actor in Boys Over Flowers si cam atat;-? Ar mai fi un film care mie mi-a placut mult 71:Into the fire, e film nu serial xd E tot cu T.O.P

| filipromina a răspuns:

Daca ai vazut boys over flowers si My girlfriend is a Gumiho neaparat trebuie sa vezi si playful kiss

| xAnddre a răspuns:

City Hunter, 49 Days, Secret Garden, New Tales of Gisaeng, Playful Kiss etc.
Sper ca ti-am fost de ajutor happy