| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Grimm? Pierd timpul daca ma uit la el? Am vazut cateva minutele din primul episod si mi s-a parut interesant, dar as mai vrea cateva pareri si sa imi spuna cineva pe scurt cam despre ce este vorba. Multumesc! |:*

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar tu, chiar nu poti sa gandesti cu capul tau?
Daca TIE ti s-a parut interesant, urmareste-l! De ce ai nevoie de parerea altora? Mai ales ca, in materie de filme, carti, muzica etc, parerile pot fi foarte diferite.
Deci: important e sa-ti placa TIE, nu altora.
Si, in fond si la urma urmei, daca dupa 3 episoade nu-ti mai place, nu te mai uiti la el si gata!

| WhiteMoth a răspuns:

Glumesti, nu? Tre' sa gandeasca altu' pentru tine? De fapt nici nu e vorba de gandire, e vorba de preferinte, si preferintele difera de la om la om. Daca eu iti spun ca nu imi place serialul, tu nu o sa te uiti la el?