| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre serialul "Suleyman Magnificul"? Merită să încep să mă uit la el?

5 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Propaganda turca despre cand de buni, corecti si MARETI sunt ei
maica-mea cand se imbolnavise si statea numai in pat se uita la asta si am fugit de la ea din camera sa nu o supar si sa nu o injur cu spume dupa o scena in care "eroul" turc a cucerit cetatea inamica,
ADICA CE BINE AU FACUT SI CE EROU E EL CA S-A RAHATIT PE ALTE POPOARE... INCLUSIV PE NOI

reactia mea fata de serial se rezuma in doua cuvinte: HAI SICTIR!

| mudokins78 a răspuns:

Am platit Turcilor tribut sute de ani sa ne lase in pace! (tribut platit in aur si copiii nostri dati sa faca sluj la curtea otomana) Eu personal nu dau doi bani ruginiti pe Serialele turcesti care indobitoceste femeia! (la ei femeia e o zdreanta!)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici daca esti un pensionar plictisit nu merita, toate sunt turnate pe acelasi calapod, chiar si ilustratia muzicala ma irita. Sunt niste filme ieftine fara pic de valoare artistica!

| Alexandrionelu a răspuns:

Waste of time!

| InYourMind a răspuns:

E super o să-l adori merita din plin nu o sa regreți happy