| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Suleyman Magnificul?

Răspuns Câştigător
| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

E un serial bun il urmaresc mereu

8 răspunsuri:
| Raraa a răspuns:

E bun, il urmaresc cam de la jumatatea primului sezon.Arata cam putine operatiuni militare si cam multe alte lucruri intrigi, minciuni, secrete, etc.Dar in rest e bun, e urmaribil. laughing

| W3R4 a răspuns:

Una foarte bună!
Ador totul la el:scenariul,actorii, felul în care interpretează, plus că mulţi dintre ei au mai jucat şi în alte seriale, la care m-am uitat.
Însă Suleyman e unul din serialele care chiar m-a captivat de la primul episod, la celelalte seriale trebuia să mai văs vreo 5 episoade să mă prind de idee.
E foarte interesant, la început, când am văzut că e bazat pe istorie, am zis că va fi o porcărie plictisitoare, o pierdere de timp...regret ce-am zis atunci. ^3^

| Morphines a răspuns:

Un serial de excepție!winking

| kidy00 a răspuns:

Este interesant, dar nu ma uit big grin

| Joker11 a răspuns:

A fost cel mai misto film care l-am vazut si a fost si interesant.

| AlexStoica98 a răspuns:

Nu ma uit la acest serial :p

| JansonLupu a răspuns:

Un serial pentru bunicii nostri nu prea al urmaresc pentru ca suleyman nu-i roman big grin

| MaryMarya001 a răspuns:

E foarte bun serialul il urmaresc de la inceput.Are de toate:drama, actiune, romantism, ect...