| greenabstract a întrebat:

Ce serial bun imi recomandati?big grin Pana acum am vazut Prison Break, Breakout Kings, Lie to me si mai am putin si termin Dexter. Vreau ceva tot in genul lor. Multumesc!big grin

Răspuns Câştigător
| GroparuVesel a răspuns:

House M.D. ( Doctor House ), The Big Bang Theory, How I met your mother si Supernatural.

6 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Ce fain e Lie To Me azi l-am terminat si eu.

| asdfghjkl25 a răspuns:

In genul lor House M.D! e super smecher si razi o gramada la ellaughing. ar mai fi si anatomia lu grey dar e mai mult o telenovela asa... O comedie daca vrei ar fi How I met your mother- e genial! Ti-l recomand cu incerdere! Fundita?puppy dog eyes

| M25M a răspuns:

Cel mai apropiat de cele mentionate este LOST, unde ai o combinatie de genuri cum ar fi, mister, drama, thriller psihologic, actiune, crima, dragoste, comedie etc. Este scurt avand doar 6 sezoane si este complex si foarte bune regizat.
De asemnea iti recomand
House MD
Breaking Bad
Sons of Anarchy
The Mentalist
Toate cele bune!

Răspuns utilizator avertizat
| AdriAdrianaAdri a răspuns:

Hose of Anubis(1-3sezoane)

| asdfescu a răspuns:

Misfits, Skins, Breaking In, Breaking Bad, The Walking Dead.