| Anonim22444 a întrebat:

ce seriale stiti cu multe personaje, cu mult mister, ca si "Lost:Naufragiatii"?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Hannibal (2013)
The X Files (1993)

| faramatania a răspuns:

Seriale mister; Persons Unknown (miniserie), The Lost Room (miniserie), Harper's Island (miniserie), Under The Dome, The 100, Wayward Pines, Sense8

| RenameMe a răspuns:

Bună happy
Am văzut un serial asemănător, doar că era spaniol. Să nu te gândeşti că e telenovelă, e serial spaniol. E vorba de o călătorie pe mare care ar trebui să ţină 2 luni, însă, după ce pleacă vaporul din port, are loc un dezastru, iar tot uscatul va dispărea şi cei îmbarcaţi sunt singurii supravieţuitori.
Dacă vrei să ştii ce se întâmplă mai departe, te poţi uita la "El barco".