| dydysweet a întrebat:

cei care au urmarit telenovela la que no podia amar (suflet vandut) imi putei spune pe scurt toata povestea?despre ce este vorba si ce se intampla cu personajele principale .daca paula va fi cu gustavo sau rogelio sau ce se va intampla.dau funda pentru cel mai amplu si bun raspuns :X

Răspuns Câştigător
| Charis a răspuns:

Paula va fi si cu Rogelio si cu Gustavo. Ea pe la sf serialului stiu ca era insarcinata cu Gustavo. Este o incurcatura mare intre ei pentru ca Rigelio pe la sf o sa fie plecat sa isi faca operatie sa poata sa mearga din nou. Si Paula intre timp ea este la conducere la mosie. Ea o sa aiba niste complicati cu sarcina. Si totul va fi un haos. Sora lu Rogelio Cyntia sau cv de genu vrea sa profite de starea lu Paula sa ia stapanirea mosiei. Cyntia este foarte indragostita de Gustavo si va alfa ca Paula este acea fata dupa care Gustavo sufera. Ea va vrea sa faca orice ca sa il impiedice pe Gustavo sa ii pov lu Rogelio ca el. a facut-o cu Paula. Si este o incurcatura a naibi intre ei acolo.de nu intelegi nimiclaughing Dar mai departe nu mai stiu ca nu m-am mai uitat.happy Eh cel mai bine ar fi sa te uiti la tv daca poti ca de la mine nu intelegi nimicwinking.