| madalinapopescu a întrebat:

Uramriti "La que no podia amar" in fine zis si "Suflet vandut" de pe acasa`.Cu cine credeti ca o sa ramana Ana Paula eu sincer as vrea sa ramana cu Rogelio desi este el cum este dar s-a schimbat de cand a venit ea.Iar ea cu prima indoiala l-a si parasit si nici nu l-a crezut.Voi cu cine credeti ca o sa ramana?

Răspuns Câştigător
| Dany19 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=u0WVXgzEMa0 Si da, Bruno il omoara.

2 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Pana la urma Ana o sa ramana cu Rogelio, iar Gustavo va muri impuscat de Bruno.

| madalinapopescu explică (pentru Dany19):

De Bruno? Eu am vazut pe youtube o secventa in care Rogelio il omoara pe Gustavo:o.Eu nu vreau sa il omoare Rogelio.Esti sigur/a ca Bruno il impusca?