| anonim_4396 a întrebat:

cei care se uitl„Narcisa Salbatica", stiti vreun site care sa imi arate episoade inainte?

3 răspunsuri:
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Nu exista pentru ca acest serial nu e ca cele care le vezi tu pe net si care sunt filmate de doi ani. La Narcisa salbatica filmarea episodului de maine s-a filmat acum aproximativ 1-2-3. Daca vrei atunci intereseaza-te pe narcisasalbatica.a1.ro.n

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Cateva luni am vrut sa zic.

| Borgir a răspuns:

Nu ma uit dar sigur nu o sa gasesti asa ceva si chiar daca ar exista ar costa bani nu ar fi mocca!~