| MEandTHEWORLD a întrebat:

Cei care va uitati la Pariu cu viata si va interesati:ce se va intampla cu Cristi(Raphael Tudor)? Recent am citit pe Youtube ca Sara s-ar culca cu Dima,iar Cristi i-ar urmari, ar face accident si ar intra in coma.Cei care stiti mai multe va rog spunet-mi si mie.Dau funda la raspunsul care ma satisface!

Răspuns Câştigător
| Babygirl90 a răspuns:

Inseamna ca intr-adevar are probleme cu capu'... Daca nu il vrea pe cristi :-x

4 răspunsuri:
| Babygirl90 a răspuns:

E preferatul meu Cristi. E un dulce. Dar nu cre k ar fi adevarat ce ai citit. Ei abia s-au impacat si nu cred ca s-ar culca dima cu sore mai ale k el a vrut sa se casatoreasca cu monica(in ep anterior). Nu cred... Dar daca ar intra Cristi in coma si din greseala l-ar scoate cumva producatorii din serial nu m-as mai uita, 100%. happy

| MEandTHEWORLD explică (pentru Babygirl90):

Da stiu nici eu nu cred ca m-as mai uita.si tot asa cristi alias rapha e preferatul meu iar pentru mine cel mai bun actor din lala ma refer e rapha apoi alexia(monica)

| Babygirl90 a răspuns:

Deci nu imi vine sa cred ce tampita e Sara astaangry. Ai vazut ca se culca cu Georgeangryangryangry...

| MEandTHEWORLD explică (pentru Babygirl90):

Da! dar cred ca si de la pastile(ca nu si le-a luat).e cam curvistina.adica l-a lasat pe liviu pentru cristi si acum pe cristi pentru george.

| Babygirl90 a răspuns (pentru MEandTHEWORLD):

Inseamna ca intr-adevar are probleme cu capu'... Daca nu il vrea pe cristi :-x