| dragutza98 a întrebat:

Buna cine a fost castigatorul de aseara de la romanii au talent?
funda

Răspuns Câştigător
| April27 a răspuns:

Adrian Ţuţu dămi fundă te rog din toată inimioara mea

34 răspunsuri:
| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Adrian tutu

| stefun01 a răspuns:

Adrian Tutu, baiatul ala care a cantat despre parintii lui in semifinala,

Răspuns utilizator avertizat
| bybyana21 a răspuns:

Tutuuuuu!
O Doamne e genial baiatul

| mimi_2935 a răspuns:

Adrian tutu

| B3happy a răspuns:

Buna, Emma! Castigatorul concursului Romanii au talent a fost Adrian Tutu! Te pup! Funda?

| Vlad2012 a răspuns:

Adrian Tutu.

| Denișaaabaahhșoh a răspuns:

Adrian Tutu

| CJ23MDL a răspuns:

Adrian tutu a fost castigatorul, cel care canta hip hop happy

| iuddavali a răspuns:

Adrian Tutu. Poate ca merita altcineva. Nu vreau sa critic, ci doar spun ca poate merita altcineva.

Uite cum romanii au talent peste hotare http://www.semneletimpului.ro/......-3213.html

| Puffy26 a răspuns:

Buna:
-Locul 3 a fost luat de catre Dinu Valentin.
-Locul 2 de catre Narcis Iustin
-Adrian Tutu a castigat finala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Castigatorul a fost Adrian Tutu. Sper ca te-am ajutat. Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Castigatorul sezonului 1 Romanii au talent este Adrian Tutu. Fundita? Hai te rog ca am numai 3 puppy dog eyes

| ecristinamc a răspuns:

Adrian Tutuuu:X:X
Pref' meu[; x]
Chair daca sunt din Ploiesti si stau la 1 km de spalatoria la care lucreaza Dinu VALENTIN(Spalatoria a avut toata saptamana pus in geam una vis sa il votam pe Dinu prin SMS la 1276) si ar fi trebuit sa tin cu el, Adi a fost, este si va fi preferatu' meu!

Răspuns utilizator avertizat
| cıσccσʟαтα a răspuns:

Tutu Adrian. FUndaaabatting eyelashes: x?

| MikeZG a răspuns:

Adrian Tutu

| NykuMjFan a răspuns:

Adrian Tutu a fost big grin ultimii 3 care ramasesera votati de public au fost tiganusul ala care a cantat, n-a fost cine stie ce, narcis iustin si adi tutu. Adrian a castigat, felicitari! Funda?

| dolllhouse a răspuns:

Locurile :

I - Adrian Tutu
II - Narcis Iustin Ianau
III - Dinu Valentin

Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Myrunaa a răspuns:

Castigatorul a fost Adrian Tututongue
pe locul 3 a fost Dinu Valentin
pe locul 2 a fost Narcis Iustin

| alexy2000 a răspuns:

Tutu adrian

| Ana01_6575 a răspuns:

Finalistii au fost
Dinu Valentin
Narcis Iustin Ianau
Tutu Adrian.
Si castigatorul a fost Tutu Adrian.

| Tinkerbell_2418 a răspuns:

Adrian Tutu

| Cutza_3681 a răspuns:

Adrian TuTu

| Cleopatra01 a răspuns:

A castigat Adrian Tutu.

| FlaShX a răspuns:

Tutu:X funda?

| robertuta a răspuns:

Adrian tutu

| Anutza_1102 a răspuns:

Adrian tutu

| lulu_2150 a răspuns:

Adrian tutu