| butterflyyy a întrebat:

Sunteti multumiti de castigatorul la romanii au talent?

Răspuns Câştigător
| andrulina a răspuns:

Da.Desi am crezut ca v-a castiga Narcis ma bucur foarte mult ca a castigat Adrian(l-am si votat) dar pentru cei care sunt contra lui as vrea sa va ganditi voua daca vi s-ar intampla asa ceva ce a-ti face? Baiatul asta e demn de urmat si un exemplu pentru toti oamenii si adolescenti fiindca desi viata i-a tras atatea palme si i-a aratat numai viata intunecata el a avut curajul sa se ridice si sa se descurce singur si nu multi reusesc acest lucru si in plus are si talent.Mie una nu imi place hip-hopul si rap-ul insa melodiile lui si mesajele ce le transmite imi ajung la inima.Si cred ca a venit si timpul pentru el sa se bucure de viata si sa se intoarca roatea si pentru el.Imi pare si mie rau de valentin si narcis dar cred ca vor ava si asa succes.Jos palaria in fata lui Adrian, e evident ca are talent si RESPECT!

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Daaaa love struck

| AG a răspuns:

NUbig grin
Pentru ca eu as fi vrut sa castige un adevarat talent, anume Narcis, dar care se pare ca nu este apreciat la adevarata sa valoare in Romania. Mi-ar mai fi placut sa castige barmanul, sau cel care a iesit pe locul 3. Dar nu Adrian, okay face versuri, daca stau si eu sa meditez 10 minute, fac asa o melodie. Whatever, nu sunt multumita deloc. Nu stim sa apreciem talentul, il dam "afara din casa" singuri. Pentru ca Narcis va iesi peste hotare, si va avea succes acolo. Oricum in Romania opera nu va castiga in fata oricarui alt gen de muzica, pentru ca nu este apreciata.
Peace out!

| BRG a răspuns:

Da săracul părinții lui au murit di cîte am înțeles, (sper să nu fi făcut o confuzie), bravo lui cu banii ăștia dacă are cap se poate descurca foarte bine, acum depinde de el și în mare măsură de prietenii lui, să nu îi toace banii.

| ImmortalQueen a răspuns:

Fara suparare, dar Adrian nu mi se pare ca are talent. Iustin e cu adevarat talentat [ bine ca mai sunt si altii ]. Nu cred ca a meritat; a fost votat doar pentru aspectu` lui si pentru faptul` ca n.are parinti. Prin asta a impresionat pe toata lumea. Stiu ca o sa primesc 'stupid' dar eu doar imi spun parerea.

| ImmortalQueen a răspuns:

Fara suparare,dar Adrian nu mi se pare ca are talent .Iustin e cu adevarat talentat [ bine ca mai sunt si altii ] . Nu cred ca a meritat ;a fost votat doar pentru aspectu` lui si pentru faptu` ca n.are parinti . Prin asta a impresionat pe toata lumea. Stiu ca o sa primesc 'stupid' dar eu doar imi spun parerea.

| ImmortalQueen a răspuns:

@hahahaproduction de unde stii tu ca a compus in jumate de ora melodia? Doamne. sunteti obsedate. Nimeni nu o să-mi poată schimba părerea despre el. Este un simplu milog, care stă la mila publicului şi se foloseşte de povestea lui pentru a ne impresiona. El în concurs vorbeşte despre părinţii lui şi are făcute melodii care n-au nicio legătură cu aşa ceva. Şi parcă el cântă pentru ei. Haiii, mă laşi? Că vaaaai că e sărac, dar are sorsa avocată si fratisu’ în străinătate şi piercinguri, cercei sau haine de firmă. Că vai, lucreaza pe şantier şi n-are bani. Şi Valentin Dinu lucreaza la o spălătorie şi nu se plânge. Şi chiar aşa, nu se poate compara cu el. Că vai, n-are părinţi. Pentru asta, sa se ducă la Dansez pentru tine. Acolo îşi împlineşte visul. Pana mea, terminaţi-o odata cu Ţuţu al vostru. Ţuţu în sus, Ţuţu în jos, mă doare capul de cât îl ridicaţi în slăvi. Mai există şi alte persoane în această competiţie, nu numai el. Un om care ne consideră ca cele mai josnice persoane, mă refer mai mult la fete, nu merita votul nostru!

| Pho3nix a răspuns:

Nu, pentru ca s-a votat dupa caz si nu dupa TALENT adevarat.
Sunt multi care compun versuri, le canta si transmit mesaje. Si vor fi si mai multi.
Premiul cel mare trebuia sa-l ia cineva care era diferit. Gen Iustin, Ballance, etc.

| MadnessCaffe a răspuns:

Da, dar totusi cred ca lumea a votat mai mult dupa cazuri decat dupa talent.

Nu ma intelege gresit, eu oricum vroiam sa castige Tutu Adrian, pentru ca are un talent extraordinar si merita, dar ceva imi spune ca situatiile unora i-a avantajat.

Stii cum e lumea... hai sa il votam pe ala saracul ca nu are, etc, in loc sa tina cont de talent.

Oricum sunt multumit cu castigatorul.

| Afdsa a răspuns:

Why not?

| butterflyyy explică:

Pho3nix compune tu niste versuri o melodie intreaga in juma de ora sa vedem poti?

| butterflyyy explică:

Jurate rebeco