| anonim_4396 a întrebat:

Cine a vazut filmul orfana, de pe Hbo, imi ziceti si mie cum s-a terminat? As vrea detaliile. Funda

Răspuns Câştigător
| Paulla a răspuns:

Nu l-am văzut pe HBO, dar în fine.
La final se pare că orfana aia mică şi inocentă era o tipă de 33 de ani ce suferea de o boală care nu-i permitea să mai crească, cu o tulburare de comportament destul de urâtă. Tipa încerca să seducă taţii de la toate familile care o adoptau, şi când nu reauşea îi omora. Poliţia îi pierduse urma.
Până la urmă îl omoară pe băiat într-un incendiu şi pe tată îl înjunghie mortal. Mama reuşeşte să o omoare, o îneacă dacă-mi amintesc eu bine, scapă mama şi fica.
Mare lucru nu-mi amintesc, dar filmul lasă de dorit.

2 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Vezi aici filmul (finalul care te intereseaza) :
http://www.filme-net.com/......nline.html

| dragutzyka29 a răspuns:

Pai s-a terminat la casa lor cand a l-a omorat fata care era de fapt femeie pe taal copiilor si mama lor s-a dus la lac si au cazut amandoua in balta si a omorat-o. Si asa au supravietuit numai copii si mama lor. dar mai bine uita-te tu la film aici:http://www.filme-net.com/......nline.html