| personaljesus a întrebat:

Cine a vazut filmul "Orphan"(Orfana)? Va placut?

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Un film ce merita vazut, nu te astepta la prea mult horror, totusi povestea este interesanta.

| Radioactive a răspuns:

E super tare filmul, si da, nu e horror!

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Eu
da, mi-a placut
mai ales finalul, foarte interesant

| ZumZz a răspuns:

Dap si eu l-am vazut

idem rebecuzzza foarte interesant finalul smug

| EsarfaRozZ a răspuns:

Eu l`am vazut, mi-a placut mult. Nu as putea zice ca e horror, cum scrie acolo, mai mult thriller... dar a fost frumosbig grin

| RobbyPh a răspuns:

Da multumesc de intrebare e foarte belea e misto mi-a placut finalul daca tea placut dam id pe privat si vb funda happy

| Ea12345 a răspuns:

SI eu l'am vazut. Mi'a placut foarte mult. E un film deosebit.Il recomand tuturortongue