| daniela1997 a întrebat:

cine imi poate recomanda ceva filme de Craciun sau Anul Nou dar fara home alone ca l-am vazut. FUNDA.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Si iata topul :

1. Miracle on 34th Street
2.It’s a Wonderful Life
3.A Christmas Carol
4.The Santa Clause
5.Christmas Vacation
6.Elf
7.Home Alone
8.Home Alone 2: Lost in New York
9.Trapped in Paradise
10. Jack Frost
11. Jingle All the Way
12.The Polar Express
13.How the Grinch Stole Christmas
14.The Family Man
15.Surviving Christmas

6 răspunsuri:
| mariss a răspuns:

Placinta americana 2, tarata in iad daca vrei ceva de groaza, denis pericol public, daca vrei ceva romantic casatorestete cu mine asa se numeste filmul, si daca vrei un fil de actiune 6 gloante, daca esti genu ce vrei intriga, dragoste si tot tacamu dar intr-un mod super iti recomand filmul vagabontul milionar.

| AdrianBboy a răspuns:

Cauta aici. Vei gasi tu un film pe placu tau;) : http://www.divxonline.ro/filme-de-craciun/

| CrisCash a răspuns:

Home alone 2