| Iulya04 a întrebat:

Cine imi poate spune cam in ce episoade si in ce sezon din Doctor House(sau House M.D), este House impreuna cu Cuddy?

Răspuns Câştigător
| gabi13579 a răspuns:

Din cate ştiu o să fie pe la jumătatea sezonului 5 împreună aşa îmi amintesc

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

În sez.6, la final ep.21 (The Wedding Of River Song)

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Finalul sezonului 6 si sezonul 7.

| Koko_Bijoux_1991 a răspuns:

Heii! Eu si mama tocmai ne uitam la House M.D, suntem la sfarsitul sezonului 5, tot ce stiu e ca moare Kutner, dar nu cred ca ei vor fi impreuna.cauta pe ent:,, House M.D. -sezonul 5 '' si iti vor da,, la pachet'' si celelalte sezoane:*