| Anon352 a întrebat:

Pentru cei ce ati urmarit Dr. House (House M.D.), Dr. House cu Dr. Cuddy o sa fie impreuna? Eu sunt doar la sezonul 6 si mor aici incet. Funda

3 răspunsuri:
| iusy98 a răspuns:

Da o sa fie impreuna la un moment dat dar nu o sa dureze decat 1-2 episoade (din cauza muncii)

| albertodaniel a răspuns:

Da vor fii impreuna dar nu mult catva episoade maim 10 din sezonul 7 dar o sa se desparta pentru ca house face ce stie el mai bine si este un magar iar la sfarsitul sezonului 7 house furios de despartire intra cu masina in casa lui cudy.

| Anon352 explică (pentru albertodaniel):

Asa-i ca e un imbecil? am vazut House, adica l-am terminat de mult, dar cand am vazut ce nesimtit e, pai du-te naibii frate nici nu o merita pe Cuddy.