| Lylia a întrebat:

Cine îmi poate spune ce s-a întâmplat în ultimele doua episoade din telenovela Aurora, de pe Acasă TV?

Răspuns Câştigător
| Fashion a răspuns:

Buna! pai daca doresti iti pot da un site de unde le poti vedea.
sau vrei sa-ti povestesc: deci un scurt rezumat...
Aurora a iesit din clinica si l-a rugat pe servitorul Roque sa o duca sa vada orasul si ea a vrut sa mearga la clubul de dans al lui Lorenzo. Si acolo l-a vazut pe Lorenzo si afara era Natalia cu o prietena si Natalia a vb cu prietena ei un pic si apoi i-a zis ca vrea sa mearga sa-l vada pe sotul ei Lorenzo, iar Aurora a auzit ca-s sot si sotie si era suparata pe amandoi ca au tradat-o, iar apoi i-a vazut sarutandu-se. Acum Aurora vrea sa se razbune si a vorbit cu parintii ei sa-i zica Blancai si celor cunoscuti ca ea(Aurora) e de fapt fiica Aurorei asa putand sa se razbune pe Lorenzo, Natalia si cei care i-au mai facut rau. Scopul ei principal este sa-i castige dragostea Blancai. Daca vrei sa-ti mai povestesc si din episodul de azi spune-mi doar si o voi face cu mare placere scumpa :X :X :X :*
totusi iti las si un site :telemundo sau peteava.ro.Succes! dar eu sper ca te-am ajutat cat am putut!
O seara placuta :X :X :X
funda? puppy dog eyes pls