| Mesca_Cristina_1998 a întrebat:

Buna cine imi zice si mie ce-l mai de groaza film horror pliz! :3

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Sunt 3 filme de groaza care sunt 18+
Saw
Hostel
Wrong Turn

FUNDA? Aceste filme sunt cele mai horror si mai sadice cat cate au existat.

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Insidious 1 și 2, Case 39, The Unborn, Sinister, The Woman In Black

| AlexanderAdrian a răspuns:

Da desigur exista filme horror ca Hostel care din lipsa de imaginatie au incercat sa socheze prin dementa si carnagiu. Nu mersi.

Cred ca unul din cele mai bune filme este Mirrors. Chiar si Mirrors 2 merita urmarit cu atentie, pe mine m-au impresionat cel mai mult.