| SuperGirl122222222222 a întrebat:

cine imi zice si mie niste filme comedie, gen Scary Movie? sau altele, dar sa fie bune.big grin. dau funda.

Răspuns Câştigător
| TheLeg3nd a răspuns:

Filme comedie deci:Ace Ventura:detectivul lu' peste, Ace Ventura:un nebun in africa,Ace Ventura junior: pet detective,Mr. Popper's Penguins,Yes Man,Mincinosul Mincinosilor,Dumnezeu pentru o zi, Masca, Tăntălăul şi Gogomanul incearcale poate o sati placabig grin

7 răspunsuri:
| SarahParker a răspuns:

Ce zici de : amor cu fica sefului meu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Epic Movie
Disaster Movie
Ace Ventura
Mr.Bean Holiday
My Boss's Dauther
Cu duzina e prea ieftin(cred ca asa se numea)
nu mai stiu happy

| andreyutzzu3 a răspuns:

Seria american pie. E cea mai tare

| expander91 a răspuns:

Scary movie e film comedie? big grin laughing)) nu e de groaza?

| SuperGirl122222222222 explică (pentru expander91):

E comedie...cum sa fie horror?:O omg, tu chiar nu cunosti filmele?laughing

| TheLeg3nd a răspuns (pentru SuperGirl122222222222):

American pie e destul de bun, zoombie land daca vrei comedie horror, Deadheads comedie-horror si the super filmele sunt bune

| TheLeg3nd a răspuns:

Incearca si tu pe site-uri de filme comedie big grin