| anonim_4396 a întrebat:

Cine mai stie cum se termina Dona Barbara?

Răspuns Câştigător
| kkkmakafull a răspuns:

Hey buna! da eu stiu.marisela si santos se casatoresc au un baiat si dona barbara moare singura in padure, cecilia si antonio se casatoresc si ei

3 răspunsuri:
| Charis a răspuns:

Inainte sa spuna Santos si Marisela da la altar cineva vine cu cercei purtati de Dona Barbara care pentru Marisela insemna ca mama ei se gandeste la ea. Santos si Marisela vor avea 2 baieti si 1 fata. Cecilia si Antonio se casatoresc.

| Florentina_7104 a răspuns:

Pai in final Dona barbara o sa moara iar Santos ramane cu Marisela

| danielavinca a răspuns:

Stiu eu! La sfarsit Barbara devine buna si pleca cu barca pe apa, iar Santos se casatoreste cu Marisela! Sper ca ti-am fost de folos!