| anonim_4396 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna data in fiecare luna cand apare revista popcorn? Si cine stie de ce nu merge site-ul revistei? Voua va merge? Dau funda! ( scuze categoria )

3 răspunsuri:
| AnaAmalia31 a răspuns:

Revista popcorn apare la inceputul fiecarei luni. Intre 1-5. Nici mie nu-mi merge site-ul.

| Andrei07565486 a răspuns:

Cred ca e al 3 post cu aceeasi intrebare, crezi ca daca se stia de prima data de revista popcorn ai fi primit un raspuns, asta insemnand ca nimeni nu stie nimic

| Luannah a răspuns:

In fiecare lunarolling on the floor