| PopStarInMyMind a întrebat:

Cine s-a uitat aseara la Narcisa-Iubiri nelegiuite, ar putea sa-mi explice si mie ce s-a intamplat cu Tudor? Ca nu prea am intelesbig grin
Lamuriti-ma si pe minebig grin

5 răspunsuri:
| Andrevv a răspuns:

De ce nu te uiti la episod?

http://www.totulpentrutine.com/......dul-1.html

| Céline7 a răspuns:

Tudor este la un spital de nebuni deoarece otrava pe care a bauto ia afectat mintea dar narcisa nu a baut deoarece tudor nu i-a dat voie ca era insarcina si acum tudor nu-si mai aminteste nimic si cam atit!

| ησℓσνє17мαяιι a răspuns:

Sincer` nu am inteles nici eu` thinking
dar cred ca e in comathinking

| paulx94x a răspuns:

Nici eu n-am inteles dar cred ca va aparea pe parcurs din nouwinking oricum imi placea mai tare Narcisa salbatica decat noul serial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca atunci cand Narcisa si Tudor au fost otraviti de prietenul lui Cristian Tudor a murit.