| Tania a întrebat:

Cine s-a uitat la pariu cu viata?
Chiar a murit Ioana? Nu ma asteptam sa se intample asta.

7 răspunsuri:
| Elena_9064 a răspuns:

Buna.nu a murit pentru ca ea este personajul principal si nu are cum sa moara si in plus ea este cea mai buna si nu are cum.Asa ca NU a murit.Frumos serial.winking

| marina28 a răspuns:

Nu, nu a murit si nici nu o sa moara! E personaj principal ce naiba! Adica probabil va muri si va reveni miraculos si o sa spuna toata lumea ca e o minune! Da sigur o sa o mai vedem si in ep urmatoare. Sper sa nu ma insel pentru ca nu ar mai fi la fel fara ea!straight face

| UatDaFacx3 a răspuns:

Nu cred ca moare, k ea e personaju' principal...krek ne tin in suspand 20 de mii de ani pana isi revine...big grin
Eo asta cred

| Alexxutzaa a răspuns:

Nu a murit

nu a murit

| pappy13 a răspuns:

Da bai am vazut eu presupun ca a murit nu sunt sigur prea tare serialul

| DaNuTzZzELUL a răspuns:

NU,nu a murit!

| ppisikutzza a răspuns:

Nu, Ioana nu are cum sa moara pentru ca este personaj pricipal si poate moare, iar in ultima clipa il viseaza pe andrei si pe mara(mama sa) si se trezeste dintr-o data si toti cred ca a fost un miracol. Cam asa cred eu.