| marina11 a întrebat:

V-ati uitat la pariu cu viata? eu m`am uitat da n`am inteles la sfarsit ioana a murit ...sau isi imagineaza cineva?

Răspuns Câştigător
| Elena_9064 a răspuns:

Buna Maria.Ioana a vrut sa o ajute pe sora ei sa ii doneze un rinichi sau ceva de genu pentru asi reveni.Asa se presupune ca ar fi pe pasul sa moara dar nu are cum pentru ca Ioana este personajul principal al serialului si personajele principale din serial nu prea au cum sa moara exista decat cateva excieptii.

2 răspunsuri:
| Adryana a răspuns:

M-am uitat si eu. Pay inca nu a murit si cred ca nici n-o sa moara. O s-o salveze bunicul ei probabil; dar nu-si imagineaza nimeni. chiar este la un pas de a muri.

| ilovemilka a răspuns:

Nu are cum sa moara.ce s-ar face serialul asta fara ea? Eu cred ca isi va reveni, acum astept sa apara urmatorul episodlove struck