| Roxidd19 a întrebat:

cine stie ceva parodii? (filme, dar comedii) va rog! fundoi + vot, vot

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Vampires Suck,Spanish Movie,Disaster Movie,Superhero Movie, Meet the Spartans,Dance Flick,An American Carol,Stan Helsing,Epic Movie,seria Scary Movie,My Big Fat Independent Movie,Date Movie,Black Dynamite,Kung Pow!Enter the Fist, Not Another Teen Movie,Shriek If You Know What I Did Last Friday the Thirteenth,Undercover Brother,Spy Hard,Repossessed,Hot Shots!,The Silence of the Hams,Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood,High School High,Wrongfully Accused,Jane Austen's Mafia!,Johnny English

7 răspunsuri:
| Dyana_2608 a răspuns:

Vampires suck
Epic movie
Meet the spartans
sper ca am reusit sa te ajutwinking

| noktambul a răspuns:

Top Secret; Silent Movie; Airplane 1 & 2. Nota : Toate parodiile sunt comice, prin esenta. Ca sa gusti cu adevarat o parodie trebuie mai intai sa fi vazut originalul care este parodiat. Sau sa recunosti in parodie scene din filme serioase vazute anterior.

| mariusik2012 a răspuns:

Stan helsing;
Superhero movie;

| Er3X a răspuns:

Desaster
Vampire Suck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Not Another Teen Movie. Cea mai amuzanta parodie dupa parerea mealaughing, alaturi de Scary Movie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu filme parodii stiu normal muzica transformata in parodie:
shakira parody wenehever, wenehever
shakira parody waka waka
miley cyrus party in the usa
kesha parody tik tok
mihai margineanu:melci scoici raci craci
fara zahar-sandu
mihai margineanu:balada biancai dragusanu
razi foarte mult ascultandule si vazandulerolling on the floorlaughinglaughingrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat