| DeDe_6872 a întrebat:

Cine stie cine a mers mai departe aseara la romani au talent? fundita primului raspuns:d

Răspuns Câştigător
| DidiLovesYou a răspuns:

Au mers mai departe Dinu(cel care a cantat You are not alone-Michael Jackson)
Medea
Si Luca Valentin

8 răspunsuri:
| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Locul 1 : Dinu Valentin Locul 2 : Luca Valentin Locul 3 : Medea

Răspuns utilizator avertizat
| Mary_3424 a răspuns:

Intra pe www.romaniaautalent.ro
Acolo ii vei vedea.

| denisa_7520 a răspuns:

Eu stiu! valentin dinu, valentin luca si medea fata care a facut gimnastica pe bara! apropo eu nu vreau fundita! nu ma supar daca nu-mi dai nu vreau! chiar daca nu te cunosc raspunsul ii cadou!

| SiZe a răspuns:

Primul a fost Dinu valentin apoi, Valentin Luca iar la baraj a castigat Mdea Madalina Felea! Funda?

| Maria_8128 a răspuns:

Din cate stiuthinking Ştefan Florescu, Cosmin Agache şi Rebecca Neacşu merg în marea finala din 25 aprilie. sper ca te.am ajutat!kiss