| Bursucica a întrebat:

Cine stie cum o cheama pe Elif(din "Canan-destin furat") in realitate? pls raspuns,

Răspuns Câştigător
| Oxanna a răspuns:

Büşra Ayaydin
mama cat am cautat ca sa gasescrolling on the floor)

4 răspunsuri:
| Bursucica explică:

Myruu ai dreptate...super film, nu pierd nici un episod

| YuKi_1060 a răspuns:

Gamze Ozcelik Pektas

| Ad0bE a răspuns:

Nu stiu ce e ala thinking dar uitate la sfarsit la CASTwinking acolo apar toti actiri care au jucat in film/serial daca nu par nu stiu uitate pe IMDB!

| Mirunutssa a răspuns:

Buna,Alinutzza.Am vazut ca si tu te uiti la filmul CANAN-DESTIN FURAT.Nu stiu cum o cheama pe Elif dar am vrut sa iti spun ca si eu ma uit la filmul acela si ca e un film super minunat.Atataactiune si drama, dar si dragoste un film foarte foarte frumos.Nu-i asa?