| sakura99sasusaku a întrebat:

Cine stie despre ce este vorba in anime-ul Another si Hakuouki si va rog sa-mi spuneti daca merita vazute pentru ca sunt in dilema. Ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hakuouki nu am vazut, dar Another am vazut. Another a interesant, pentru ca te tine in suspans pana in ultimul moment. Chiar daca nu e anime-ul meu preferat, la vremea cand l-am vazut, l-am gasit foarte interesant.
Mereu exista o schimbare de situatie, nu sti ce sa mai crezi, care e adevarul. As recomanda sa il vizionezi, insa depinde si ce timp de anime iti plac...
Another e mai degraba mister si putin putin thriller + adolescenti.