| love10andra a întrebat:

Cred ca ati vazut reclama la serialul Las Fierbinti de pe ProTv! Mie nu mi-a lasat o impresie prea buna! Ce parere aveti despre acest serial? Voi o sa va uitati la acest serial?

Răspuns Câştigător
| Contact a răspuns:

Las Fierbinti online azi la ora 20:30 aici --> http://www.la-film.biz/publ/las_fierbinti/19

7 răspunsuri:
| TheKiller a răspuns:

Da ador comediile si sunt sigur ca acest serial e o comedie big grin.La fel si mie mi-a lasat o impresie buna.

| caty870 a răspuns:

Eu cred ca o sa ma uit, chiar de aia ca reclamele mi-au placut, mi s-au parut "traznite''

| bemywishxd a răspuns:

Eu nu o sa ma uit DELOK! Fara suparare!

| EllaDeny a răspuns:

Mi se pare cea mai mare porcarie!

| Alexandra_5479 a răspuns:

Salut! Parerea mea nu este prea buna si nu cred ca o sa ma uit.+ ca are un nume fara sens

| Yoanaaa13 a răspuns:

Nu mă voi uita, deoarece reclama îmi face o părere foarte proastă, acum depinde de tine.Sincer eu te sfătuiesc să nu o faci.

| Deiutzzu a răspuns:

Mie mi se pare cam ''Porno''