| anonim_4396 a întrebat:

Cui ii plac anime-urile? ^.^

Spuneti-mi si mie cateva pe care le-ati vazut si v-au placut.

Astept raspunsuri! happy

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Buna. =3
Eu sunt o fana anime. big grin
Am vazut multe anime-uri pana acum, si inca voi mai vedea.; D
Iti voi spune cateva; ca, daca ti le-as enumera pe toate, ar dura ceva timp.
- Bleach
- Clannad
- Clannad After Story
- Death Note
- Hakuouki
- Junjou Romantica
- Kampfer
- Kannazuki no Miko
- Nana
- Kuroshitsuji
- Naruto Shippuden
- Naruto
- Shiki
- They Are My Noble Masters

Am vazut mult mai multe, dar dureaza prea mult sa le enumar.
- Oricum, iti recomand aceste anime-uri, pentru ca sunt foarte frumoase.;]
Fiecare are o poveste unica, si asta le face speciale.winking

Pa, pa.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ImHereForYou a răspuns:

Hey! Mie imi plac forte mult Fairy Tail(apare in fiecare sambata un episod now) sh Naruto Shuppden(apare in fiecare joi un epido now)=>aceastea imi plac foarte mult sh sunt sigura k or sa-ti placa sh tie! Sh mai este unul dar care s-a terminat de mult, se numeste Regele Shaman! Sper ca te-am ajutat!

| LaYeR a răspuns:

Naruto
inuyasha
angel beats
Naruto Shippuden cel mai tare

| AllyLeito a răspuns:

Eu doua anime am vazut si pot sa spun ca sunt superbig grin
Deaht note
Naruto