| Micнio a întrebat:

Salut, imi plac Anime-urile, spuneti-mi va rog ceva gen de anime.

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

Comedie: Baka to Test to Shoukanjuu, Inukami!, YuruYuri, Bakemonogatari, Fruits Basket, Shugo Chara!, Toriko, Midori no Hibi, Sket Dance, The Melancholy of Haruhi Suzumiya

Drama: Clannad, Clannad After Story, Kanon, H2O - Footprints in the sand-, Ef - A tale of memories, Saint Senyia, Saikano, DN Angel, Angel Beats!, Anohana, Elfen Lied

Horror: Another, Ergo Proxy, Kuroshitsuji (rcomand!), Blood +, Blood C, Deadman Wonderland, Mirai Nikki, Sankarea, Shiki, Hell Girl

Actiune: Ao no Exorcist (recomand!), Naruto, Naruto Shippuden, Bleach, One Piece, Fairy Tail, Keyto Hitman Reborn!, Durarara!, Claymore, Code Geass, Black Rock Shooter, Accel World, Guilty Crown, Full Metal Panic, Full Metal Alchemist, Dragon Ball, Freezing, Devil May Cry, D. Gray-man, Hellsing, Hakuouki, Gintama, Kaleido Star

Romance: Kaichou wa Maid-sama!, Special A, Lovely Complex, Kimi ni Todoke, Bokura ga Ita, Chobits, Nana, Kaze no Stigma, Vampire Knight, Rosario + Vampire, Kimikiss Pure Rouge, They are My Noble Masters, Uta no Prince-sama, Shakugan no Shana, Girls Bravo, Ano natsu de matteru

2 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Buna Mi-chan! Cam ce gen de anime cauti? In prezent exista foarte multe genuri, de la comedie la horror, de la actiune la drama. Daca imi spui ce gen cauti, iti voi da cateva exemple.

| NikolasXD a răspuns:

Imi plac happy