| oanutza23 a întrebat:

Cui ii place serialul Pariu cu viata de pe PROTV si de ce?

7 răspunsuri:
| FroddoLikesBlood a răspuns:

Iubesc serialul.love struck

| Anonymus314 a răspuns:

Mie imi place, e "bunicel"(unii actori nu interpreteaza chiar asa de bine).
imi place pentru ca are actori cunoscuti

| angelo200 a răspuns:

Uramaresc si eu serialul im place pentru ca are o poveste interesanta si pe alcouri este si amuzant

| Ella99love a răspuns:

Buna! Si e urmaresc serialul "Pariu cu viata" si imi place foarte mult deoarece mi se pare interesant. Parerea mea. Papa te pup

| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Bunaaa! Si eu urmaresc serialul, si da, imi place big grin. imi place pentru ca e musical, pentru ca joaca si actori cunoscuti, k e in romana, k e interesant, si nu in ultimu` rand, pentru ca imi pl tare, tare mult de Cristi ( Raphael Tudor ) day dreaming... E frumos, Are carisma, are talent, canta suuuuper [jazzu` ala drooling] si pe langa asta mii se pare k din tot filmul el joaca cel mai bine :X. E un dooolce puppy dog eyes. mna... de asta ma uit eu laserial laughing). poooop :*.

| BlackD a răspuns:

Buna!big hug si mie imi place serialul, are ceva aparte fata de celelalte seriale romanesti, eu am urmarit si,, Cu un pas inainte,, si imi pare ca da`n el; dar acum are [Pariu cu Viata] si actori care canta nu numai cum erau inainte care doar dansau. Plus de asta unii actori sunt foarte frumosi, macar pentru aia si tot ma uit rolling on the floor)

| Letticia a răspuns:

Si mie imi place Pariu cu viata.Mi se pare un serial bun, pentru adolescenti si in primul rand imi place muzica ceea ce este esential in serial.Cel mai mult imi place de Monica(Alexia Talavutis) cu isi joaca rolul de adolescenta care tocmai a avut un avort si s-a despartit de iubitul ei dar, au decis sa treaca impreuna peste situatie.Si la genul masculin cel mai mult imi place de Dima(Dima Trofim Gheorghita). Arata bine dar, e si un actor si un cantaret foarte foarte bun...