| Alessya90 a întrebat:

cum se numeste melodia pe care Dima din Pariu cu viata o canta chiar in episodul urmator adic ep 3 sezonul 2 atunci cand se cearta cu monica din cauza copilulu? FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| razvy99boy a răspuns:

Pai melodia se numeste OneRepublic-Apologize linkul aici http://www.youtube.com/watch?v=I7u1A5V8NcU funda?

5 răspunsuri:
| FroddoLikesBlood a răspuns:

Mai exact melodia se numeste :Elton John - Sorry Seems To Be The Hardest Word

| Danutzzu12 a răspuns (pentru FroddoLikesBlood):

Baaaaaaaaaaaaaa
Aia sorry seems to be o canta andrei ( dorian popa)

| FroddoLikesBlood a răspuns (pentru Danutzzu12):

Deci in primul rand nu ma iei pe mine cu ba, ai grija cum vorbesti!

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Funda ?