| Anonim1447799 a întrebat:

Buna, de 3 luni am rămas in pana de idei legat de seriale, am văzut the walking dead, a fost un serial care m-a captivat atât de tare l-am văzut intr-o luna pe tot (îl consider cel mai bun) apoi l-am reînceput, problema e ca de 2 luni nu găsesc un serial care sa îmi placa așa tare cum mi-a plăcut Twd.
Niște recomandări? Am văzut multe seriale dar nu stau sa le înșir. De preferat acțiune. Nu contează așa tare subiectul, spuneti care e și preferatulwinking și pentru ca stau cam prost cu semnalul, va rog sa fie doar de pe Netflix happy
Dau funda!

21 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Daca ala este cel mai bun, atunci The 100 cum mai este?
Eu personal nu prea urmaresc seriale,ca sunt multe,apoi la un mom dat te plictisesti.
Asa ca odata neavand ce face,nu stiam la ce sa mai ma uit,am vazut mai toate filmele,zic ma uit la un serial.
Ma uitai la asta ce spui tu, am vazut altul, Jerico, e pe Netflix, apoi am gasit serialul secolului laughing nu cred ca e alt serial mai bun ca asta, The 100 pai asta da seriale frate, are de toate, actorii joaca de nu se poate, nici unu nu-i cunoscut, totu e facut super.
Ala cum ii zice Urzeala tronurilor e pantaloni scurti pe linga asta.Din ala am vazut asa nu stiu daca am vazut 2 seriale, apoi m-am plictisit.
Dar la asta wow sincer ma trezeam si dimineata sa vad, am vazut toate 100 de seriale in cateva zile, stam pana noaptea tarziu, dimineata mai bagam inca unu inainte sa merg la munca laughing

Deci cauta si vezi The 100 si Jerico, ambele is pe netflix.Mai era alt serial ala cu parcu ala cu roboti sau ce erau aia androizi, am uitat cum se numea, e si ala bun, ala are actori cunoscuti.Am uitat cum se numeste, parca Westworld, sa te uiti si la ala cai bun rau.Toate astea ce am zis is mult mai bune ca ala ce spui tu cu zombi

| Anonim1447799 explică (pentru relian):

L-am văzut the 100, după ce a murit Lexa nu mi-a mai plăcut așa tare, pai sezonul 6, 7 am impresia ca l-au făcut numai sa se scape, mor toate personajele principale. Și mor aiurea.
In schimb the walking dead e altceva, mai ales ca e vorba de o apocalipsa zombi, acțiune, drama tot ce îmi doresc de la un serial happy Nu cred ca l-ai văzut pe tot de nu ai o impresia așa buna despre el.

| relian a răspuns (pentru Anonim1447799):

E clara, daca esti cu apocalipsa zombii, cu chestii imposibile, imi dau seama ce filme iti plac.
Actiune drama la zombi laughing hai ca esti tare de tot.Nu am vazut pe tot spui tu.Pff daca si ala e film neam dat dreacu.Ala e film cu prosti, dar cum am spus banui ca esti un pustan de 12-15 ani, e de inteles pentru RO acestor timpuri.
Eu is in America am vazut tot, cand la voi ajung toate aici deja e de domeniu trecutului laughing

| Anonim1447799 explică (pentru relian):

Mda se vede ca nu l-ai văzut pe tot, nu e vorba doar despre zombi stii? Un serial nu poate fi realizat timp de 10 ani doar despre zombi, e o poveste la mijloc, un grup care încearcă sa supraviețuiască la asta ma refer când spun acțiune, actori joaca extrem de bine așa ca n-are cum sa fie "film cu prosti"! Cât despre vârsta pot sa am cât vreau eu, nu e cât menționezi tu mai sus, dacă stiai încă nu e terminat serialul sunt cu el la zi, când un ep apare in America apare și in ro fără subtitrare presupun ca tu aștepți subtitrarea și in romană chiar dacă stai in America, stai liniștit si nu mai comenta aiurea dacă n-ai habar despre nimic din ceea ce spui!

| relian a răspuns (pentru Anonim1447799):

Asa e ai dfreptate este poveste, daca prostimea pune botu normal ca aia fac pe banda seriale.Si de asteptat ce spui tu subtitle nu astept nimic, doar ca asta e un film pentru prosti cum am zis.Niste rahaturi, grup pfff laughing

| Anonim1447799 explică (pentru relian):

Hai ca deja o dai in prostie, doar pentru ca ție nu îți plac genul asta de seriale nu ai dreptul sa comentezi! Am pus o simpla întrebare, puteai sa îmi recomanzi un simplu serial sau mai multe. Cât despre jignirile pe care le faci sincer nu stiu dacă noi suntem aia prosti sau tuwinking sa înveți sa scrii corect gramatical și după sa comentezi și sa jignești :X

| relian a răspuns (pentru Anonim1447799):

Bula,daca citeai cu atentie vedeai ca am spus ce seriale, vezi doara ce vrei tu

| Dilimanes a răspuns (pentru relian):

Scuza-ma ca-ti zic...dar esti jalnic rau, cu America ta cu tot (esti romanul ala tipic arogant si plin de sine, care a iesit din groapa unde a crescut si a uitat de unde a plecat) ...critici omul pentru ca-i place un serial..sincer am vazut si eu cateva episoade din the 100 si nu m-a atras nici 10%, dar asta nu inseamna ca e un serial prost sau ca tu esti prost ca-ti place. E ca si cum tie iti plac merele si eu iti zic ca esti incult, ca am descoperit eu ananasul si e mai smecherwinking
Si apropo si serialul ala e la fel de sf ca TWD, in fine... pune mana si citeste si de preferat ceva românesc, ca ai cam uitat limba materna.

| relian a răspuns (pentru Dilimanes):

Amice te invita careva la ciroba si nu stiu? Veziti de tigaile tale, raspunde celui care intreaba, lasa pe cei care raspund, fiec are e liber sa spuna parerea, atita timp cit nu injur, cit nu vorbesc murdar, nu vad care e problema ta.
Jalnic esti tu, ai o gindire de om de ala clocit, dar clocit rau de tot. Dar uitasem ca asa sunt romanii, buni la toate, se baga ca m, usca la rahat sa nu zic altfel.
Cum spuneam, lasa pe altii, lasa ce scriu alti si vezi-ti d e treburile tale.Cind o sa intru eu in discutie cu tine si daca o sa te jignesc, ori iti vorbesc urit, atunci sa comentezi. Pina una alta tu esti ala care stai in groapa despre care vorbesti, esti in noroi pana la git.Invata sa te poerti, sa vorbesti, apoi sa intri in discutie cu altii.
Nu am uitat de unde am plecat si nici limba nu am uitat-o, as putea sa spun ca am vacanta mai multa dec it ai tu scoala cu toata familia ta luata la un loc de la Burebista si pana azi.

Ei uite daca tot ai inceput o discutie inutila hai sa ne jignim.Am invatat un lucru in viata asta. Omului trebuie sa ii vorbesti pe limba lui, daca ii vorbesti frumos o sa te ia de prost, ori nu intelege, asa ca trebuie sa ma cobor la nivelul tau.
Sint pe net, scriu cum doresc, nu intocmesc doc umente legale, nu is la scoala, nici la rubrica gramatica vfreunei limbi. Dar uitasem genul asta de om, care trebuie sa se lege de orice, numa sa aiba el dreptate.

Esti parf amice, fa bine si ocoleste-ma, nu-s curios de oameni ca tine. Nu te mai obosi sa mai spui ceva, o sa te blochez.

| StrongHeart a răspuns:

Salut,ai vazut "Supernatural"?

| Anonim1447799 explică (pentru StrongHeart):

Nu îl găsesc pe Netflix sad Am auzit ca e foarte bun

| StrongHeart a răspuns (pentru Anonim1447799):

E misto,cred ca poti sa-l descarci de pe net, e cu demoni, cu ingeri cu vanatori de spirite rele, chestii din astea, dar mereu e o poveste smechera in spate.

| florin926481f a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult riverdale, il poti incerca.

| aDEeLAa a răspuns:

The black list ai vazut?

| Anonim1447799 explică (pentru aDEeLAa):

Nu l-am văzut, e chiar așa bun?

| aDEeLAa a răspuns (pentru Anonim1447799):

Mie asa mi s-a parut. E super interesant, are psihologie, actiune, mister...
Ar mai fi si Murdoch Mysteries care pe langa actiune, crime, partea de detectivi mai are si povesti de dragoste si mai e si Miss Fisher

| Whateverrr a răspuns:

Probabil nu o sa ti placa raspunsul meu, dar recomand sa gasesti ceva mai folositor pentru tine de facut. Sa nu ti para rau dupa ca s-a dus juma de tinerete pe seriale happy Poti sa incepi o mini afacere de exemplu big grin

| Anonim1447799 explică (pentru Whateverrr):

Nu îmi petrec tot timpul pe seriale, cum am spus mai sus de 3 luni sunt pe pauza happy doar ca atunci când n-am nimic important de făcut mai bag cate un episod.Cu Twd a fost altceva recunosc, a fost singurul serial care m-a ținut NON STOP in casa

| Gabriela1708965 a răspuns:

Paii si eu sunt fan twd dar in schimb iti pot recomanda niste seriale pline de actiune si drama
1 The 100 it s so intresting
2 Societatea
3 the originals mie una mi-a placut si nu m-am uitat la tvd
4 the reign - m-am apucat de curand si m-a captivat
5 Stranger Thing
6 Chicago med-e valabil pentru mine pentru ca invat pentru med si chiar imi place.Am vazut in jur de 30 de seriale dar astea sunt cele mai bune

| Anonim1447799 explică (pentru Gabriela1708965):

Majoritatea văzute, societatea este terminat?
Îți recomand Queen Gambiet, un serial impecabil!