| GoodIntentions a întrebat:

De cateva zile ma tot contra'zic cu sora'mea ca la romanii au talnet nu se plateste intrarea [sa participi].
Eu spun ca da, ea ca nu.si tot asa.
Cine are dreptaete?

se plateste sau nu?

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Smile94 a răspuns:

Nu cred ca se plateste avand in vedere ca ei scot profit din difuzarea acelor "talente""

| BloodPrison a răspuns:

Se plateste

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Da,de obicei se platește.Dar nu cu bani,ci cu faptul că cine nu are un număr prea reușit,se face de râs...Vor plăti pentru că,în loc să stea în banca lor,ei vor să-și etaleze „talentele".
Înafară de ei, nimeni nu tebuie să plătească nimic. Înscrierea este gratuită, câștigurile venind din rating-ul pe care noi îl facem emisiunii.

| Reek54 a răspuns:

Nu se plateste mai... straight face
E un concurs gratis. poate participa oricine, a zis si Pavel.

| RoxiutzaRux a răspuns:

Nu are cum sa se plateasca!

| DianaDidi95 a răspuns:

Nu, nu se plateste, dar nici intrarea nu este libera, pentru ca filmarile au fost facute in vara, atunci cand cei de acolo au ales oamenii care sa participe, adica, gandeste-te ca akol` nu intra orice fraier, ca sa nu zic altfel{scuzati expresia}. Ca acolo se aleg niste oameni care sa participe, semneaza niste formulare, adica nu merge oricine, nu intra asa un aiurit numai pentru ca asa vrea el.
Bafta in continuare. [si nu te mai contrazice cu sora tahee hee, ajungeti si voi la o intelegere.]

| GoodIntentions explică:

Cica in vara.big grin de'aia purtau fular.

| lordbogdan a răspuns:

Nu se plateste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuhappy

| intelegatoarea a răspuns:

Nu cred. adica nu te baza pe rasp meu ca nu pot stii...adica stim doar daca mergem.si atunci ne convingem.

| dragutzikaaaa a răspuns:

Nu se plateste sau daca sar plati poate 1 leu dar nu se plateste t ca alfel nu ar mai veni oameni din moldova... dinastia mai departe