| ღBiancaღ a întrebat:

De ce cuplu va place din Iubiri Secrete dintre:Ioana şi Ştefan,Delia şi Radu, Mădălin şi Iulia, Raluca şi Sorin şi de ce?

4 răspunsuri:
| HappyKiddd a răspuns:

Bleachh.....niciunul! Acest serial este cel mai prost(din punctul meu de vedere) actorii nu joaca deloc bine iar povestea...pff! Pierdere de timp!

| RalucaGaby90 a răspuns:

Mie una imi plac de toate cuplurile dar cel mai mult Ioana si Stefan pentru ca ei sunt linistiti si se iubesc foarte mult [si da stiu ca toti se iubesc]

| onita25 a răspuns:

Mie imi place cel mai tare de radu si delia deoarece amandoi sunt dragiti si cateodata amuzanti(delia)

| SaraaS a răspuns:

Sincer niciunul.Parerea mea e ca actorii nu sunt experti si nu transmit nimicstraight face