| Unanonimandrei a întrebat:

Buna, de ceva vreme îmi apare când vreau să mă uit la un serial : Subtitrări nu se pot încărca, încercați să dezactivați Adblock sau Antivirus și încercați din nou: Pagina solicitată nu a fost găsită. [ 404 ]. Cum pot dezactiva AdBlock sau Antivirus?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Dai click pe iconita AdBlock si acolo poti opri ( DOAR pentru acel site! ).

| cfrtobias a răspuns:

Nu recomand sa opresti antivirus, si adblock poate ai instalat o extensie in browser