| xxxgirl a întrebat:

Pe facebook daca scrie:"Pagina solicitată de tine nu a fost găsită" inseamna ca m-a blocat?

Răspuns Câştigător
| ComaneciSorana a răspuns:

Nu......inseamna ca acea persoana nu mai are cont pe facebook adica si-a sters contul.

| xxxgirl explică (pentru ComaneciSorana):

Eu aveam persoana respectiva la prieteni, si am scris la cautare numele si scris ce am scris mai sus, pana acum 2 3 zile putem sa ii vad profilul, dar acum scrie ceea ce am zis!

5 răspunsuri:
| ComaneciSorana a răspuns:

Nu daca si-ar fi schimbat numele ai fi primit o cerere de prietenie de la acae persoana cum ca si-a schimbat numele.

| davidescu88 a răspuns:

Da pls funda

| Athat_Deea_Sh_1997 a răspuns:

Sau s-ar putea sa isi fi schimbat numele!

| Regele_Fernando_2003 a răspuns:

Eu am intrat pr Facebook si am păsat pe. notificări despre postările publice. Si nu mi-a dat voie să intru si mai arătat cu scris roşu pagina solicitata nu a fost găsită.
Vă rog să mă ajutati?