| sillvana a întrebat:

vreau sa vad profilul unui prieten pe facebook inainte mergea dar acum imi apare cand vreau sPagina solicitată de tine nu a fost găsită.
E posibil să fi urmat o legătură expirată sau să fi scris greşit adresa. Pentru unele adrese contează diferenţele litere mari/litere mici.
Acasă
Înapoi la pagina anterioarăa intru pe profilul lui. imi apare asta de ce?sad

Răspuns Câştigător
| Cherrybell a răspuns:

Poate si-a sters pagina... nu cred ca a fost suspendat sau chestii de genu. De obicei de aceia apare asa! Cand persoana respectiva isi va reactiva contul atunci vei putea si tu sa il revezi.

3 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Daca iti apare asa de obicei e pentu ca si-a sters profilul. Incearca sa il caut dupa nume si daca nu gaseste profilul respectiv e clar ca nu mai exista

| zuzualina a răspuns:

Ori si-a sters profilul

ori te-a blocat

si inclin spre a2-a pentru ca asta se foloseste mai des

| AlaRau99 a răspuns:

Si mie mi s-a intampla exact asa cu profilu unei prietene dar dupa 2 zile mi-o mers..ast si u o zi dous si vezi poate merge