| biancabobocea a întrebat:

De curand am terminat primul sezon din American Horror Story si acum urmaresc sezonul "Asylum" dar ma cam plictiseste si sunt abia la episodul 6. Sunt curioasa daca e si paranormal cu fantome in acest sezon (in afara de faptul ca Mary Eunice e posedata de Satana). Sa il continui sau sa ma apuc de sezonul "Coven"? Si apropo, ce ziceti de sezonul "Freak Show"? Este interesant sau plicticos? Se va petrece ceva paranormal cu fantome si chestii de genul?

Răspuns Câştigător
| Zoe1699 a răspuns:

În "Asylum" mai apare si ceva legat de extratereştrii mie mi-a placut mai mult "coven" are mai multa intriga decat "asylum" (pe la sfârşi devine mai interesant ai sa vezi nu e asa de rau eu iti recomand sa îi dai o sansa) iar de "freak show" acum m-am apucat si eu stiu doar ca o sa moara repede in acest sezon Evan Peters.
Îţi urez vizionoare plăcută.

| biancabobocea explică (pentru Zoe1699):

Multumesc mult,chiar am terminat sezonul,si sunt de parere ca sfarsitul a fost cam boring,adica ma asteptam ca Mary Eunice sa fie exorcizata sau ceva de genul. Sincer, cel mal mult mi-a parut rau ca, personajul meu preferat Lana Winters a devenit cam fandosita la sfarsitul sezonului, si mai mult mi-a parut rau ca Grace si Sora Jude au murit.
Multumesc de raspuns, ti-am dat funda happy

2 răspunsuri:
| Berzerka a răspuns:

Freak show e mai mult gore.
in asylum din cate imi amintesc nu exista fantome, e mai mult bazat pe suspans, pe plot twists.