| GoldEvil3 a întrebat:

de unde pot lua poze cu baiatul care a aparut marti 17 aprilie 2012 in emisiunea "Comanda la mine" ...stiu decat ca il cheama Andrei.P.S e pentru prima data cand ma uit la "Comanda la mine" asa ca cine imi poate spune si cand incepe din nou/si la ce ora?big grin multumesc anticipat, funditahappy:X

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Nu stiu cand dar gasesti online toate episoadele pe trilulilu si pe a1.ro daca vrei iti zic si care sunt cele mai misto episoade k eu le-am vazut de vreo 3 ori toate episoadele:angryeu zic ca cele mai misto episoade sunt cu bogdan si teddy) ai vrea link cu ele?:angrysi nu stiu de unde sa iei poze cu baiatul ala)

| GoldEvil3 explică (pentru xlollypop):

Oki mersi orikum.mda,te rog da-mi link cu bogdan si teddy.