| b342 a întrebat:

^^
Deci, stiu ca sunt multe intrebari de genu' asta, bla bla, si ca as putea cauta pe Google, bla bla. xD Deci, e vorba de filme horror. Deci, m-am uitat si la cele care scria 18+ [ Horror, bineinteles =]] ], asa. si nu m-au speriat delocstraight face. Deci. vreau si eu cateva filme BUNE, deci vizionate de voi, si v-ati speriat :d.
Multumesc si o seara placuta :].

5 răspunsuri:
| AlinnutSsa a răspuns:

Buna!
Nu sunt fana filmelor horror, incearca ceva la care eu m-am speriat, rau :-s
The grudge [ toate :-ss]
Mirrors
Mesaje de Dincolo [ am auzit de el cica e o combinatie horror-thriler, acum nu stiu]
Bloddy Merry

| oanaamaria a răspuns:

Incearca Frozen, Somebody help me, a nightmare on elm stree, the last exorcism (foarte horror), the haunting in connecticut, the amityville horror, mirrors, the quarantine si lista continua, fundabatting eyelashes?

| oanaamaria a răspuns:

Incearca Frozen, Somebody help me, a nightmare on elm stree, the last exorcism (foarte horror), the haunting in connecticut, the amityville horror, mirrors, the quarantine, dead end si lista continua, fundabatting eyelashes?

| vlatz a răspuns:

Filme bune ar fi one missed call, sillent hill si shuter
filme la care m-am speriat... n-am ideesad desi cele de mai sus au speriat cativa prieteni cand le-am vizeonat

| GhostSimple a răspuns:

Daca vrei un film horror uitete la top-ul asta:http://youtu.be/EfPqSANzgfo.