| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Demult am vazut un film de groaza super, dar nu mai stiu cum se numeste. As vrea sa-l revad. Era vorbadespre un tip care avea un carlig in loc de o mana si injunghia oameni.O tipa a fost internata intr-un salon de nebui, el a venit so omoare dar pe camera nu se vedea.Va rog mult daca stiti cum se numeste filmul sa-mi ziceti.FUNDAhappy

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Horror? Carlig in loc de mana?
Ai vazut "Candyman"?
http://www.youtube.com/watch?v=htGWOKCH_cM

2 răspunsuri:
| nomoretears1111 a răspuns:

Cred ca este vorba de " Cosmarul din strada Elm", in care protagonist este Freddy Kruger. Poate ma insel. Filmul acesta chiar m-a ingrozit! laughing

| RΔϟVAη a răspuns:

Stiu ce ai facut vara trecuta sau Candyman.