| dعα a întrebat:

Despre ce e vorba in piratii din caraibe 4 pe ape si mai tulburi?

Răspuns Câştigător
| Summer5505 a răspuns:

In a 4-a parte din Piratii din Caraibe, Jack ( Johnny Depp ) o reintalneste pe Angelica ( Penélope Cruz ), femeia din trecutul sau care este la fel de sireata pe cat e Jack Sparrow, dar mai periculoasa de vreme ce este o prezenta atat de seducatoare. Angelica, la fel ca Jack, cauta Fantana Tineretii pentru a ii salva viata tatalui sau, Barba-Neagra, principalul obstacol in gasirea Fantanii fiind armata de sirene de la care trebui sa obtina o lacrima.

4 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Piratul Jack Sparrow e in cautarea Fantanii Tineretii.Eu l-am vazut la cinema saptamana trecuta, e bestial, merita vazut!

| Bobo15 a răspuns:

Este vorba despre Jack Sparrow merge intr-o expeditie sa gaseasca fantana tinereti dar da peste Barba Neagra.

| cardman a răspuns:

Jack Sparrow trebuie sa gaseasca Fantana Tineretii impreuna cu Barba Neagra si fica sa. Mai multe detalii nu iti dau ca e mai bine sa vezi filmul, pentru e un film de nota 20