| Legolaputere a întrebat:

Buna dimineața, cineva ma poate ajuta cum sa ma uit la filmele star wars ca nu stiu ordinea iar eu până acum nu m-amm uitat niciodată la un film star wars. Vreau sa stiu

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In raspunsul pe care ti l-am dat, la o intrebare anterioara, sunt toate filmele Star Wars si ordinea cronologica a actiunii.

| johnnny123 a răspuns:

Te uiți în ordine la:

Star Wars - A new hope (1977)
Star Wars - The Empire strikes back (1980)
Star Wars - Return of the Jedi (1983)

Și apoi poți să te oprești, pentru că cele mai noi sunt niște prostii care strică trilogia originală.

| Legolaputere explică (pentru johnnny123):

Si daca ma uit la astea 3 filme o să înțeleg tot. Nu trebuie să văd toate filmele ca să înțeleg tot.

| Danut2210 a răspuns:

Cauta pe google, eu asa am făcut