| Pishtii a întrebat:

Buna dimineata! Mai demult am vazut pe history sau discovery un serial cu depozite in care persoanele respective cumparau depozitul de la locatia x si trebuiau sa scoata suma din obiectele din depozit stiti cum se numeste?

6 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Si eu urmaresc emisiunea. big grin
Este pe History, de fapt sunt 2 emisiuni:
- Razboiul depozitelor
- Razboiul depozitelor: Texas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Storage wars

| xBlackUndergroundx a răspuns:

Războiul depozitelor.

| Patrick1 a răspuns:

Is mai multe. Te referi la ala cu Alan si Ton (ala mare si chel)?

| taredetot a răspuns:

Salut! Cred că la Vânătorii de licitatii te referi tu. E pe Discovery. Şi eu ma uit la,, serial´´. Sper că ţi-am fost de folos.

| Sfetcu_Daiana_1995 a răspuns:

Razboiul depozitelor pe history